MÖBLER / Bord / Lampbord 4457484

nr 445 7484

Lampbord

stenskiva, 2 lådor, intarsia, höjd: 76 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

1.000 kr

Såld:

14.100 kr

måndag 8 januari 2007
kl 17:05:19